× O nás Obchodní podmínky Zásady ochrany soukromí Ochrana osobních údajů Kontakt

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Zora Kovaříková, provozovatelka webové stránky vidi-reklama.cz (dále jen 'my'), se zavazuje chránit soukromí uživatelů (dále jen 'vy') naší webové stránky. Naše zásady ochrany osobních údajů jsou v souladu s příslušnou evropskou a českou legislativou včetně Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). V tomto dokumentu podrobně rozpracováváme, jaké osobní údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, jak jsou chráněny, a jaká máte práva v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů. Přes 20 vět dlouhé odstavce zde obsahují veškeré informace potřebné k pochopení procesů spojených s vašimi údaji, naše procedury v případě narušení ochrany údajů a možnosti, které nabízíme k posílení vaší kontroly nad osobními údaji.

Sběr a využití osobních údajů

Když navštívíte naši stránku, můžeme shromažďovat určité informace, které mohou zahrnovat vaše jméno, e-mailovou adresu, IP adresu, obsah zpráv, které nám pošlete, a další informace, které nám dobrovolně poskytnete. Tyto údaje využíváme k poskytování našich služeb, ke zlepšení uživatelského prostředí naší stránky, k personalizování obsahu a reklam, ke komunikaci s vámi a k dodržování našich právních povinností. S vašimi údaji nakládáme s nejvyšší mírou zodpovědnosti a v souladu s právními předpisy.

Ochrana a bezpečnost údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme adekvátní technická a organizační opatření k ochraně osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, ztrátou nebo zničením. Tato opatření zahrnují implementaci technologií šifrování, pravidelnou aktualizaci našich systémů a kontinuální školení našich zaměstnanců v oblasti ochrany údajů.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte různá práva, která vám umožňují kontrolovat, jak s vašimi osobními údaji nakládáme. Máte právo požadovat přístup k vašim údajům, opravu nepřesných údajů, omezení zpracování, vymazání údajů, nebo přenositelnost údajů. Kdykoliv máte také právo vzít zpět souhlas se zpracováním údajů. Pokud máte jakékoliv otázky nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu na adrese [email protected].

Kontaktní informace: Zora Kovaříková, Letná 49/29, 779 00 Olomouc, Česká republika