× O nás Obchodní podmínky Zásady ochrany soukromí Ochrana osobních údajů Kontakt

Obchodní podmínky

Úvod

Vítejte na webových stránkách Vidi Reklama. Tyto Obchodní podmínky upravují váš přístup a používání našich služeb, které poskytujeme prostřednictvím našeho webu. Přečtěte si prosím tyto podmínky pozorně, protože obsahují důležité informace týkající se vašich právních práv a povinností. Přístupem k našemu webu a jeho používáním vyjadřujete souhlas s těmito Obchodními podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, nejste oprávněni web používat.

Služby a podmínky jejich používání

Naše webové stránky poskytují informace o digitálním marketingu, SEO, PPC a dalších souvisejících tématech. Služby jsou poskytovány 'tak, jak jsou', bez záruk jakéhokoli druhu. Nemůžeme zaručit, že všechny informace jsou vždy úplné, pravdivé nebo aktuální. Služby můžete používat výhradně pro vaše osobní nekomerční účely. Je zakázáno služby využívat v rozporu s těmito podmínkami nebo platnými zákony.

Ochrana autorských práv

Všechny obsahy naších stránek, včetně textů, grafiky a log, jsou chráněny autorskými právy. Je zakázané kopírovat, reprodukovat nebo jakkoliv jinak používat naše obsahy bez předchozího písemného souhlasu od nás. Porušení autorských práv bude právně stíháno.

Zodpovědnost a omezení zodpovědnosti

Neneseme žádnou zodpovědnost za jakékoli škody vzniklé používáním našeho webu. Přestože se snažíme zajistit, aby byly všechny informace správné a aktuální, nemůžeme zaručit jejich nezměněnost nebo nepřetržitou dostupnost našich služeb. Omezení zodpovědnosti se vztahuje také na třetí strany, se kterými spolupracujeme.

Změny obchodních podmínek

Obchodní podmínky mohou být průběžně aktualizovány nebo měněny. Doporučujeme tedy jejich pravidelnou kontrolu. Pokud po změnách v Obchodních podmínkách budete nadále používat naše služby, bude to považováno za důkaz vašeho souhlasu s těmito změnami.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně Obchodních podmínek nebo služeb poskytovaných na našich stránkách se můžete obrátit na vlastnici Zoru Kovaříkovou na [email protected] nebo na adresu Letná 49/29, 779 00 Olomouc, Česká republika. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli potřebné informace.